Dabar svetainėje 109 svečiai ir narių nėra

Straipsnių peržiūrėjimai
111264
Birželis 2024
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Edukacinė muziejų veikla - svarbi muziejinės veiklos sritis, kuri atnaujinta atsižvelgiant į Lietuvos švietimo vykstančius pokyčius. Dalyvaudami šioje programoje muziejininkai turės galimybę išsiaiškinti atnaujinti ugdymo turinio pokyčius, edukacinių programų rengimo atsižvelgiant į kompetencijų ir vaiko raidos aprašus ypatumus. Registracija į mokymus - https://bit.ly/3SBIcun
Programos tikslas - tobulinti muziejų darbuotojų edukacinių programų rengimo gebėjimus,  remiantis atnaujintų Bendrųjų programų turiniu, kompetencijų ir vaiko raidos aprašais. 

Programos uždaviniai:
1. Supažindinti muziejininkus su Bendrųjų programų mokymo(si) turiniu ugdomomis šiomis kompetencijos: komunikavimo, kultūrine, kūrybiškumo, pažinimo, pilietiškumo, skaitmenine ir socialine, emocine ir sveikos gyvensenos.

2. Supažindinti su rekomendacijomis dėl atnaujintų bendrųjų programų pritaikymo specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams bei mokyti praktiškai jas taikyti kuriant edukacines programas muziejuose.
3. Mokyti analizuoti Visuomeninio ugdymo dalykų (etninės kultūros, istorijos, geografijos, ekonomikos ir verslumo, pilietiškumo pagrindų, nacionalinio saugumo ir krašto gynybos) Bendrųjų ugdymo programų atnaujintą turinį ir jį taikyti kuriant edukacines programas muziejuose.
4. Mokyti analizuoti Kalbų ir Meninio ugdymoprogramų (lietuvių kalba dailė, muzika, teatras, šokis, medijų menas, menų istorija) Bendrųjų ugdymo programų atnaujintą turinį ir jį taikyti kuriant edukacines programas muziejuose.

Programos turinys:
Lapkričio 7 d. 15-17 val. -  Bendrųjų programų mokymo(si) turiniu ugdomos kompetencijos: komunikavimo, kultūrinė, kūrybiškumo, pažinimo, pilietiškumo, skaitmeninė ir socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos. Vaiko raidos aprašas.

Lapkričio 14 d. 15-17 val. - Rekomendacijų dėl atnaujintų bendrųjų programų pritaikymo specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams taikymas kuriant edukacines programas muziejuose.
Lapkričio 21 d. 15-17 val. Visuomeninio Bendrųjų ugdymo programų (etninė kultūra, istorija, geografija, ekonomika ir verslumas, pilietiškumo pagrindai, nacionalinis saugumas ir krašto gynyba).
Lapkričio  28 d. 15-17 val. Meninio ir kalbinio ugdymo programų (lietuvių kalba, dailė, muzika, teatras, šokis, medijų menas, menų istorija).