Dabar svetainėje 47 svečiai ir narių nėra

Straipsnių peržiūrėjimai
111238
Birželis 2024
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Rugsėjo 29-30 dienomis aktyviausi Jaunieji miško bičiuliai iš visos Lietuvos sugužėjo į Valstybinių miškų urėdija Šilutės regioninį padalinį patyrinėti gamtos ir kultūros turtų.  Pirmiausia susipažinome su Švėkšnos dvaru ir išskirtiniais medžiais pasipuošusiu parku. Parke auga vienas seniausių europinių kukmedžių (Taxus baccata) Lietuvoje. Taip pat parkas didžiuojasi turėdamas patį seniausią Lietuvoje dviskiautį ginkmedį (Ginkgo biloba)! 
Iš Švėkšnos atkeliavome į Kintų Vydūno kultūros centrą pasigaminti savo vėtrungių. Vėtrungė - išskirtinis etninės kultūros paveldo objektas, neturintis analogų pasaulyje. Vėtrungėmis būdavo ženklinami Kuršių mariose plaukiojantys laivai, kiekvieno laivo vėtrungė iš kitų išsiskirdavo savo stiliumi ir meniniais motyvais, simbolika.

Anglų kalbos žinios šiuolaikiniame pasaulyje – būtinybė. Anglų kalbos kursuose besimokantieji tobulino ir gilino šnekamosios anglų kalbos žinias, kurias panaudos profesinėje veikloje arba panaudos ieškodami potencialios darbo vietos. Mokymų tikslas – tobulinti turimas anglų  kalbos mokėjimo kompetencijas, siekiant Europos kalbų mokėjimo A2 lygio.
Besimokantieji lavino  kalbinius įgūdžius: skaitymą, kalbėjimą,  klausymą ir rašymą. Lektorė, anglų kalbos mokytoja D.Melinskienė organizavo mokymąsi poroje, kad naujai išmoktas žodynas bei teorinės gramatikos žinios būtų pritaikomos praktiškai. Kursų dalyviams buvo svarbu supažindinti su tipinėmis kasdieninio gyvenimo temomis (kelionės, laisvalaikis, sveikata ir pan.) anglų kalba. Tikime, kad suteiktos bendrinės anglų kalbos žinios, supažindinimas su pagrindinėmis gramatinėmis konstrukcijomis bei bendrinės anglų kalbos žodynu bus naudingi besimokantiesiems.

Neformalaus suaugusiųjų programos „Anglų kalbos kursai suaugusiems“ (kodas – 221000687) įgyvendinimas finansuojamas Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos lėšomis.

Paskaita  „Ką privalo žinoti mokymų medžiagos kūrėjai ir lektoriai apie autorių teises?“ vyks 2020 m vasario mėn. 22 d. 15-17 val. ZOOM aplinkoje. Lektorė Martyna Gudaitė-Gulbinienė, AGATA teisininkė, intelektinės nuosavybės teisės specialistė.

Registracija į renginį - https://forms.gle/GcPqdioCr4VKwBse8 

 

Edukacinė programa „Vasara su Monika“
birželio 8-12 d. 5-8 metų vaikams Kaišiadorių švietimo centre.

Pirmadienį - žaisim, sportuosim, ir jogą praktikuosim!
Antradienis –  nuo žemės iki debesų, tyrinėsim kas esu!
Trečiadienis – pinsim, rišim ir mazgysim, gyvūnėlius mes lipdysim!
Ketvirtadienis – mažieji šnekučiai kalba angliškai!
Penktadienis – nuo ryto, šoksim, trypsim ir dainuosim!

Lauksime Jūsų vaikučių birželio 8-12 d.  nuo 10-12 val.
Registracijos forma.

Penkių užsiėmimų (10 val.) kaina – 25 Eur
Mokėjimas už edukacinę programą atlikite pavedimu:
VŠĮ Kaišiadorių švietimo centras
AB LUMINOR, a/s LT864010051005203674
Mokėjimo paskirtyje nurodykite vaiko vardą pavardę „Už Vardenio Pavardenio edukacinę programą“

Užsiėmimus ves Monika Klimavičiūtė

Gali būti 14 žmonių vaizdasRugsėjo 29-30 dienomis aktyviausi Jaunieji miško bičiuliai iš visos Lietuvos sugužėjo į Valstybinių miškų urėdija Šilutės regioninį padalinį patyrinėti gamtos ir kultūros turtų.
Pirmiausia susipažinome su Švėkšnos dvaru ir išskirtiniais medžiais pasipuošusiu parku. Parke auga vienas seniausių europinių kukmedžių (Taxus baccata) Lietuvoje. Taip pat parkas didžiuojasi turėdamas patį seniausią Lietuvoje dviskiautį ginkmedį (Ginkgo biloba)! 
Iš Švėkšnos atkeliavome į Kintų Vydūno kultūros centrą pasigaminti savo vėtrungių. Vėtrungė - išskirtinis etninės kultūros paveldo objektas, neturintis analogų pasaulyje. Vėtrungėmis būdavo ženklinami Kuršių mariose plaukiojantys laivai, kiekvieno laivo vėtrungė iš kitų išsiskirdavo savo stiliumi ir meniniais motyvais, simbolika.